wtorek, 5 lipca 2011

Pierwsze foty + cennik

Oczywiście nie wyszły tak jak chciałem - za błyszczące, prześwietlone (brak odpowiedniego oświetlenia spowodował użycie flasha żeby cokolwiek było widać, przez co świecą i wyszły im białe plamy)... No ale mniej więcej widać o co chodzi.
Przechodzimy zatem do konkretów, czyli cen. Na razie mogę malować w dwóch kategoriach jakościowo-cenowych: Trooper oraz Champion.

TROOPER
Podstawowe kolory plus cieniowanie bejcą (tzw. dip). Cena - 5 zł za figurkę, przy oddziale powyżej 20 modeli schodzi do 4 zł/fig (jest to również standardowa cena za figurki 1/72).

CHAMPION
Ręczne cieniowanie (3 warstwy minimum), miejscami wash lub drybrush (zależnie od potrzeb). Cena 12 zł za figurkę, oddział powyżej 20 figurek - 10 zł/fig.
(żeby zobaczyć obraz w pełnej rozdzielczości wystarczy kliknąć na miniaturę).

Powyższe ceny liczą się figurek pieszych, wielkości człowieka, w skali 28 mm (ok. 1/56), bez wykańczania podstawek. Figurki kawalerii - 150% ceny figurki pieszej. Większe figurki na chwilę obecną wymagają ustalenia ceny bezpośrednio ze mną.
 
Dodatkowo oferuję wykańczanie podstawek (+2 zł od figsa niezależnie od jakości) oraz (dla całych oddziałów) magnesowanie na tray'ach (zależnie od wielkości oddziału, dla standardowego 5x4 figurki orientacyjna cena to 20 złotych - materiały oraz sam tray wliczone w koszt).

Tadaam :)

1 komentarz:

  1. Bardzo ładnie ten dipping wychodzi, będę musiał w końcu spróbować. Pozostałe malowanie także wygląda przyjemnie;)

    OdpowiedzUsuń